Hakkımızda

PNÖMAKSAN, 15 yılı aşkın tecrübesi, alanında uzmanlaşmış teknik kadrosu ve en son teknolojiyi takip eden makina-ekipmanları ile hidrolik ve pnömatik alanlarında en etkin çözümleri sunmayı ilke edinmiştir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen PNÖMAKSAN, uzman kadrosu ile firmaların HİDROLİK & PNÖMATİK alanlarındaki taleplerine cevap vermektedir.

Hız ve kaliteyi göz önünde bulundurarak yola çıkan PNÖMAKSAN, iş makinaları tamir ve bakımında, hidrolik ve pnömatik alanındaki yedek parça temininde ve siz müşterilerimizin alanımızdaki istediği her türlü hizmeti, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe önde gelen bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz
Müşteri odaklı entegre hidrolik ve pnömatik çözümleri sağlayarak ,her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı ,kaliteli ekonomik hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz
Hidrolik ve pnömatik sektöründe küresel rekabet içinde yeralan,geliştirdiği teknoloji ve pazara sunduğu ürünler ile tüketicilerin dünya markaları ile bir arada alternatif gördüğü ve tercih ettiği bir marka ve üretici; hidrolik ve pnömatik sektöründe müşterilerini geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.